PUFY – MEBLE WIELOFUNKCYJNE

Pufy święciły największe triumfy kilkadziesiąt lat temu. Na jakiś czas wyparte zostały przez fotele. Jednak wróciły do łask. A to za sprawą ich wielofunkcyjności. Teraz nie są to już niewielkie meble zastępcze służące jedynie do siedzenia. Mają wiele różnych funkcji, dzięki którym sprawdzają się w wielu przestrzeniach.

 

Przede wszystkim warto zaznaczyć, że współcześni projektanci poszli w kierunku wygody. Dzisiejsze pufy to już nie małe siedzisko, ale wygodny, szeroki mebel, który jest idealną alternatywą dla fotela, zajmującego zazwyczaj znacznie więcej miejsca.

 

Co więcej stanowią idealne podparcie pod nogi. Dlatego sprawdzają się w pokojach wypoczynkowych, gdzie po długim dniu wyciągamy nogi przed telewizorem.

W salonach możemy swobodnie wykorzystać te same pufy jako stolik kawowy. Coraz częściej widać to w eleganckich aranżacjach wnętrz. Wykorzystane w ten sposób nadają wnętrzu klasycznego uroku oraz wrażenia przytulności.

 

Współczesne pufy są także praktycznym schowkiem. Jeśli postawimy je w dużym spokoju, spokojnie schowamy w nim gazety, książki, czy różne szpargały, które trudno upchnąć. Natomiast w pokoju dziecinnym pufy mogą pomieścić niezliczone ilości klocków, czy drobnych zabawek.

 

Pufy możemy także wykorzystać jako alternatywę dla siedziska, czy też leżanki dla naszego pupila. Mały piesek, czy ukochany kot będą wdzięczne za tak wygodne legowisko.

 

Jaki widać pufy to mebel wielofunkcyjny, dlatego z pewnością w każdym domu znajdzie się pomysł na ich wykorzystanie.