PUFY – IDEALNY SCHOWEK

Kiedyś pufy były jednie niewygodnym, niskim miejscem do siedzenia, na który trafiali gospodarze podczas imprez urządzanych w domu. Gości nie wypadało już na nich posadzić. Dzisiejsze pufy to już zupełnie inna bajka. Są szerokie i wygodne. A przede wszystkim praktyczne. Mogą być doskonałym schowkiem właściwie na wszystko.

 

Dlatego pufy – odpowiednio wykonane, z otwieraną częścią siedzącą sprawdzają się w wielu pomieszczeniach.

Najczęściej oczywiście wykorzystywane są w pokojach gościnnych. Tutaj mogą służyć za schowek na gazety, magazyny, książki, wiecznie ginące piloty do telewizora, płyty CD. flimy DVD. Pufy mogą też stanowić podręczną apteczkę, gdzie znajdzie się miejsce na plastry, wodę utlenioną, czy gazę.

 

Ale pojemność pufy docenią przede wszystkim dzieci i nastolatkowie. W pokojach tych pierwszych pufy mogą pomieścić, zabawki, klocki, maskotki, lalki, czy też samochodziki, na które wiecznie wchodzą rodzice. A większy porządek oznacza mniejsze narzekania rodziców na wieczny bałagan. Tymczasem pufy w pokoju nastolatka mogą być idealne do przechowywania płyt CD, DVD, kosmetyków i innych szpargałów, które najlepiej ukryć przed oczami kolegów czy koleżanek.

 

Gdzie jeszcze można znaleźć miejsce na pufy? A może nietypowo w przedpokoju? Sprawdzą się nie tylko jako miejsce do siedzenia przy zakładaniu butów, ale także do przechowywania łapci domowych. Pufy są zatem praktyczniejsze i wygodniejsze niż zwykłe krzesło.

 

Jak widać trudno przecenić rolę pufy w mieszkaniu. Warto zatem skorzystać z jej wielu zalet i znaleźć jeszcze jedno bezcenne miejsce do przechowywania.